Фунгіцид Лайфсул

Контактний фунгіцид-акарицид для захисту яблуні від хвороб та кліщів
Діюча речовина: сірка, 800 г/кг
Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді (ВГ)
Упаковка: полімерні пакети об'ємом 20 кг
Рекомендації щодо застосування: під час роботи необхідно одягати захисний одяг, взуття, гумові рукавиці, захисні окуляри та респіратор. Під час робіт із препаратом заборонено палити, приймати їжу або пити. Після закінчення роботи переодягніться та ретельно вимийте руки та обличчя водою з милом. Обприскування проводиться зранку або ввечері, в безвітряну погоду, не припускаючи зносу препарату на сусідні культури. Не допускати виходу тварин на щойно оброблені площі. Інтервал між обробками становить 10-12 днів. Не рекомендовано обробляти по зволоженому листі, плодах та за 3 години до або після випадання опадів, а також змішувати з пестицидами на олійній основі.
Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину: заповнити бак обприскувача чистою водою наполовину і увімкнути мішалку. Додати необхідну кількість препарату і продовжувати розмішування до однорідності робочого розчину, доливаючи решту води. Під час заповнення бака обприскувача заправочний шланг повинен бути завжди вище рівня води, для запобігання зворотного всмоктування. Робочий розчин готувати безпосередньо перед застосуванням та в кількостях, що не перевищують потреби. Норма витрати робочої рідини – 500-1000 л/га.
Сумісність з іншими препаратами: : В будь-якому випадку, перед застосуванням необхідно проводити перевірку на сумісність.
До відома споживача: для уникнення ризиків для людини та довкілля належить дотримуватись інструкції щодо використання.
Гарантійний термін зберігання: два роки в закритій заводській упаковці при температурі від -5 °С до +30 °С.
Класифікація ВООЗ, токсичність: IIІ клас небезпечності, високостійкий у воді.
Яблуня
Модель: Лайфсул
Виробник: ТОВ "Хімагромаркетинг"
Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.
Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.
Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.
Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.
Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.
- Переказ передоплати на карту
- Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
- Переказ на рахунок «довіреної особи»
- Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
- Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
- Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
- Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
- Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.
Контакти продавця

