Тебуфор

Діюча речовина: тебуконазол, 250 г/л
Хімічний клас: триазоли
Препаративна форма: концентрат емульсії (КЕ)
Упаковка:
каністри 10 л (ціна вказана за 1 л)Період захисної дії: від 14 до 21 доби.Механізм дії:препарат має системну дію, проникаючи в рослину швидко розноситься судиною системою і здатен захищати рослину досить тривалий період — до трьох тижнів. Тебуконазол інгібує біосинтез ергостерину та інших стеаринів, порушує вибіркову проникність клітинних мембран патогену викликаючи його загибель. Призупиняє подовження ростових трубок, деформацію клітин і росту міцелію. Властивості та переваги:Має системну та тривалу захисну дію.Проникає в рослину та швидко розповсюджується по судинній системі, перешкоджає ураженню рослин фітопатогенами.Забезпечує відмінний контроль від основних хвороб зернових колосових культур.Гарний партнер для бакових сумішей з іншими засобами захисту рослин.При застосування препарату згідно регламенту не викликає фітотоксичності. Застереження: Токсичний для бджіл та риб. При використанні препарату необхідно дотримуватись всіх правил безпеки. Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика:ІІІ клас (помірно токсичний). Термін придатності та умови зберігання препарату:Три роки в закритій заводській упаковці при температурі від +5 °С до +35 °С.ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУПшениця озимаНорма витрати: 0,5-1,0 л/гаШкідливий об’єкт: види іржі (бура, стеблова, жовта, карликова) ринхоспоріоз, борошниста роса, піренофороз, сітчаста плямистість, смугаста плямистість, темно-бура плямистість.Норма витрати робочої рідини: 200-400 л/гаСпосіб та час обробки: обприскування під час вегетаціїЯчміньНорма витрати: 0,5-1,0 л/гаШкідливий об’єкт: види іржі (бура, стеблова, жовта, карликова) ринхоспоріоз, борошниста роса, піренофороз, сітчаста плямистість, смугаста плямистість, темно-бура плямистість.Норма витрати робочої рідини: 200-400 л/гаСпосіб та час обробки: обприскування під час вегетаціїРіпакНорма витрати: 0,75-1,0 л/гаШкідливий об’єкт: фомоз, сіра гниль, кореневі гнилі, альтернаріоз, циліндроспоріоз, несправжня борошниста роса.Норма витрати робочої рідини: 200-400 л/гаСпосіб та час обробки: обприскування під час вегетаціїЦукровий бурякНорма витрати: 0,2-0,6 л/гаШкідливий об’єкт: борошниста роса, церкоспороз, іржаНорма витрати робочої рідини: 200-400 л/гаСпосіб та час обробки: обприскування під час вегетаціїОвесНорма витрати: 0,5-1,0 л/гаШкідливий об’єкт: іржа корончаста, борошниста роса, червоно-бура плямистість, альтернаріоз, склеротиніоз.Норма витрати робочої рідини: 200-400 л/гаСпосіб та час обробки: обприскування під час вегетаціїРіпак озимийНорма витрати: 0,5-1,0 л/гаПризначення: в якості ретардантуНорма витрати робочої рідини: 200-400 л/гаСпосіб та час обробки: обприскування після вегетації
Модель: Тебуфор
Виробник: ТОВ "Хімагромаркетинг"
Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.
Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.
Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.
Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.
Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.
- Переказ передоплати на карту
- Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
- Переказ на рахунок «довіреної особи»
- Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
- Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
- Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
- Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
- Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.
Контакти продавця

