Новий навісний розкидач добрив Amazone ZA-TS

PDF
PDF
Ціна:
за запитом
Запитати ціну
Зв'язатися з продавцем
Марка Amazone
Модель ZA-TS
Тип навісний розкидач добрив
Рік випуску 2023
Місце розташування Україна Киев
Дата розміщення вчора
Agriline ID DK17335
Стан
Стан новий

Додаткова інформація — Новий навісний розкидач добрив Amazone ZA-TS

Українська
Навісні розподільники ZA-TS пропонуються з об'ємом бункера від 1.400 л до 4.200 л і оснащені новим розподільним пристроєм TS. З розподільним пристроєм TS можлива ширина захвату до 54 м і одночасно ідеальна картина прикордонного розподілу, так що ISOBUS-розподільники ZA-TS відносяться до абсолютно високопродуктивним розподільникам.
Надійна взвешивающая техніка, точні системи прикордонного розподілу AutoTS і ClickTS, а також комфортна техніка ArgusTwin і WindControl і безліч інших опцій дозволяють вважати дані розподільники найсучаснішими в своєму класі.
Навесные распределители ZA-TS предлагаются с объёмом бункера от 1.400 л до 4.200 л и оснащены новым распределительным устройством TS. С распределительным устройством TS возможна ширина захвата до 54 м и одновременно идеальная картина пограничного распределения, так что ISOBUS-распределители ZA-TS относятся к абсолютно высокопроизводительным распределителям.
Надежная взвешивающая техника, точные системы пограничного распределения AutoTS и ClickTS, а также комфортная техника ArgusTwin и WindControl и множество других опций позволяют считать данные распределители самыми современными в своем классе.
Важливо
Це пропозиція для ознайомлення. За детальною інформацією звертайтеся до продавця.
Поради щодо купівлі
Поради з безпеки
Продаєте техніку?
Робіть це разом з нами!

Схожі оголошення

Новий Amazone ZA-M 1501 ціна за запитом Навісний розкидач добрив 2024 1500 м³ Україна, Київ
Новий Amazone ZA-M 1502 ціна за запитом Навісний розкидач добрив 2022 18.24 м Україна, Золочів